Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi budowlane na terenie całej Polski.

Od momentu założenia firmy w czerwcu 2017r. udało się nam, jako podwykonawcom, zrealizować kilka ważnych i dużych projektów. Był to między innymi stan surowy dużego obiektu handlowo-usługowego w Inowrocławiu oraz liczne prace żelbetowe na terenie Trójmiasta. Współpracowaliśmy z takim firmami jak: Budimex, Allcon, Nordkol.

Aktualnie pracujemy głównie w województwie zachodniopomorskim, jako Generalny Wykonawca takich inwestycji jak:

  • Hotelu wraz Aquaparkiem,
  • Pensjonat z basenem kąpielowym
  • Budynek hotelowo-apartamentowego wraz z  kręgielnią i parkingiem podziemnym

Jesteśmy również w trakcie negocjowania warunków realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią ambitni, pracowici i starannie wyselekcjonowani specjaliści. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza, połączona z kilkuletnią praktyką, gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych terminów wykonawstwa.

Zatrudniamy pracowników z Polski, Białorusi i Ukrainy. Każdy z cudzoziemców zatrudniony w naszej firmie posiada zezwolenie na pobyt i pracę w Polsce, dzięki czemu ich praca jest w pełni legalna. Naszym pracownikom zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy. Dysponujemy także fachowym nadzorem technicznym w osobach kilku inżynierów z dużym doświadczeniem w kierowaniu pracami budowlanymi i zarządzaniu personelem.

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów. Bezpieczeństwo naszych pracowników i inwestycji jest dla nas najważniejsze, dlatego rygorystycznie przestrzegamy wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Atutem naszej firmy są atrakcyjne i konkurencyjne ceny, które w każdym przypadku idą w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz przestrzeganiem założonych terminów.

W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy w zakresie wykonania robót żelbetowych pod budynki mieszkalne i inne prosimy o kontakt:

Adres e-mail: biuro@tejwaz.pl